30. 11. 2021

Obvestilo: Šolanje na daljavo

Učenci, ki ne izpolnjujejo pogoja PCT, so se po odloku vlade obvezni samotestirati v šoli. Samotestiranje v šoli poteka vsak ponedeljek, sredo in petek v matični učilnici pod nadzorom učitelja, ki ima razred prvo uro na urniku. Še vedno velja obvezno nošenje zaščitne maske v zaprtih prostorih šole.

Učenci, ki imajo podpisano soglasje za samotestiranje, se šolajo v šoli, učenci brez soglasja pa na daljavo. Starši, ki soglasja ne podpišejo, prevzamejo odgovornost za otrokovo izobraževanje pod drugačnimi pogoji. Šola izvaja izobraževanje na daljavo glede na svoje kadrovske, organizacijske in tehnične zmožnosti. Izobraževanje na daljavo ni in ne more biti enako pouku v šoli.

Za vstop v šolo je še vedno v veljavi pogoj PCT.

V prilogi tega besedila je »Soglasje«, ki ga še vedno lahko podpišete in otroku omogočite šolanje v šoli.

V šoli se trenutno šola 990 otrok, 19 pa jih je brez soglasja.

v. d. ravnatelja:
Boris Mohorič

Datoteka za prenos:

Soglasje/nesoglasje k izvajanju testiranja s testi HAG za samotestiranje

Obvestilo: Šolanje na daljavo slika 1