Mošnje 40, 4240 Radovljica (04) 532 55 80 tatjana.pretnar@guest.arnes.si

Novice

14. 03. 2022

Učiteljici iz Španije na obisku na naši šoli

V tednu od 7. do 11. marca smo v okviru mednarodnega sodelovanja in programa Erasmus+ gostili gospe Lauro Sáenz de Pipaón Simó in Ruth Vázquez del Campo, učiteljici iz Španije, ki sta želeli malce pobližje spoznati delo na naši šoli.

Navdušeni sta bili nad likovnimi izdelki, ki so razstavljeni po hodnikih, načinom opismenjevanja v prvem razredu, znanjem angleščine naših učencev v primerjavi z učenci, ki jih poučujeta, ter poukom glasbene umetnosti, naravoslovja in tehnike ter športa. Pred prihodom v Slovenijo nista kaj dosti vedeli o naši državi, zdaj pa sta očarani nad njenimi lepotami. Upata, da se bosta lahko kmalu vrnili.

Za vse, ki jih zanima, sta pripravili predstavitev Španije, mesta Leon in šole  CEIP Trepalio v Trobaju del Camino, od koder prihajata.

Galerija slik