Mošnje 40, 4240 Radovljica (04) 532 55 80 tatjana.pretnar@guest.arnes.si

Novice

01. 04. 2022

Šolsko tekmovanje iz matematike - Matematični kenguru

17. marca 2022 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz matematike. Tekmovanja se je udeležilo 317 učencev od 1. do 9. razreda. Priznanje Kenguru je prejelo 107 učencev.

1. razred – 20 učencev

  • Lorena Čarapić
  • Sara Gračner
  • Tevž Kovačič
  • Nara Kravanja
  • Klara Plemelj
  • Ana Bevc
  • Leon Brejc
  • Noa Chryssopulos Šarčević
  • Ema Cvenkel
  • Jakob Fonda
  • Sinja Ilc
  • Adrian Oblak
  • Aljaž Paradiž
  • Lana Rakovec
  • Ted Ravnihar
  • Ambrož Jeram
  • Emana Čataković
  • Lovrenc Košnjek
  • Aneja Kalan
  • Julija Odar

2. razred – 15 učencev

  • Liza Soklič
  • Zala Dolenc
  • Olivia Golob
  • Valentina Ilc
  • Andraž Horvat
  • Zarja Lenka Letnar
  • Luka Miklavc
  • Neca Rebec
  • Nika Baloh
  • Viktorija Cortes Simoes
  • Rebeka Hüll
  • Jaka Ilc
  • Ajda Koren
  • Lukas Lian Marijan
  • Mila Žmitek

3. razred – 10 učencev

  • Mitja Tuljak
  • Kaja Peterman
  • Ela Jokić
  • Dominik Kralj
  • Aleksander Škerlj
  • Nina Rodman
  • Anthony Mariusz Dziedzic
  • Vid Erzetič
  • Jelena Nikolić
  • Mark Ravnik

4. razred -11 učencev

  • Gabriel Hüll
  • Tine Dolar
  • Vita Rozman
  • Jakob Dovžan
  • Maša Gale Suhadolčan
  • Lucija Sever
  • Stella Potočnik
  • Drejc Turk
  • Ana Ferjan
  • Sanja Marić
  • Brina Pavlovič

5. razred – 12 učencev

  • Lisa Rodman
  • Gaber Ilc
  • Izak Müller
  • Vitan Bertoncelj
  • Julija Barbek
  • Lara Štremfelj
  • Kaja Zemljič
  • Ajda Poličar
  • Rok Orel
  • Luka Marić
  • Ana Vučetić
  • Ema Luna Letnar

6. razred – 8 učencev

  • Filip Blumauer Praprotnik
  • Jaša Kristan
  • Luka Ravnik
  • Oskar Ivanuša
  • Luka Dovžan Klemenc
  • Gal Jakob Prešern
  • Nik Zabret
  • Jakob Šmit

7. razred – 13 učencev

  • Maksimiljan Jerala
  • Luka Kurelac
  • Žiga Robič
  • Julija Koren
  • Julija Ilc Šolar
  • Jakob Langus
  • Hana Tia Srna
  • Gašper Peterman
  • Nina Levstik
  • Lovro Tuljak
  • Rožle Vogelnik
  • Jure Kvasnik

8. razred – 10 učencev

  • Ema Blumauer Praprotnik
  • Jan Resman
  • Patrik Bakonić
  • Martin Dijak
  • Ines Mlakar
  • Mojca Kokalj
  • Žan Plemelj
  • Petja Setnikar
  • Vid Hafner Banko
  • Ana Grimani

9. razred – 8 učencev

  • Lovro Troppan
  • Klara Koselj
  • Tevž Arnol
  • Lina Rovanšek
  • Ivano Sabalič
  • Nejc Jalen
  • Zala Reberšak
  • Matevž Erman

Na regijsko tekmovanje se je uvrstilo 29 učencev. Tekmovanje bo v sredo, 6. aprila 2022, na OŠ Žirovnica.

6. razred – 5 učencev:

  • Filip Blumauer Praprotnik
  • Jaša Kristan
  • Luka Ravnik
  • Oskar Ivanuša
  • Luka Dovžan Klemenc

7. razred - 13 učencev:

  • Maksimiljan Jerala,
  • Luka Kurelac
  • Žiga Robič
  • Julija Koren
  • Julija Ilc Šolar
  • Jakob Langus
  • Hana Tia Srna
  • Gašper Peterman
  • Nina Levstik
  • Lovro Tuljak
  • Rožle Vogelnik 
  • Jure Kvasnik

8. razred – 6 učencev

  • Ema Blumauer Praprotnik
  • Jan Resman
  • Patrik Bakonić,
  • Martin Dijak
  • Ines Mlakar
  • Mojca Kokalj

9. razred – 5 učencev

  • Lovro Troppan
  • Klara Koselj
  • Tevž Arnol
  • Lina Rovanšek
  • Ivano Sabalič

Vsem tekmovalcem za uspeh čestitamo.