21. 04. 2023

Državno tekmovanje Turizmu pomaga lastna glava

Tudi letos smo sodelovali pri projektu Turizmu pomaga lastna glava, ki ga razpisujeta Turistična zveza Slovenije in Zavod RS za šolstvo v sodelovanju z regijskimi turističnimi zvezami in pod pokroviteljstvom Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo.

Letošnja tema je bila ŠPORTNA DOŽIVETJA BOGATIJO MLADINSKI TURIZEM.

Učenci 8. b razreda so pod mentorstvom učiteljic Alje Štendler, Tjaše Jazbec in Irena Filipič izdelali projektno nalogo z naslovom RADOLŠKO KOPALIŠČE MLADIH STIČIŠČE.

V četrtek, 13. aprila 2023, smo se udeležili državnega tekmovanja v Domžalah, kjer smo na stojnici predstavili našo nalogo, ki je objavljena na šolski spletni strani.

Naši učenci, Teja Dolar, Črt Gale Suhadolčan, Lana Rebolj Zvonar, Hana Tia Srna in Tyra Štrakl, so se odlično odrezali in so za nalogo ter predstavitev na turistični tržnici prejeli srebrno priznanje.