25. 04. 2023

Uspešni na Prvenstvu Slovenije v krosu za osnovne šole

V četrtek, 20.4.2023 je potekalo prvenstvo Slovenije v krosu za OŠ, v Murski Soboti.

Iz naše šole se je prvenstva udeležilo 35 učencev:

Letnik 2012: Nace Aleš, Sergej Pavlovič, Simon Tonejc, Drejc Turk, Matic Zupan, Maša Suhadolčan Gale, Maša Marjanovič, Sanja Marić in Isabela Skube.

Letnik 2011: Anže Holc, Izak Muller, Jošt Podlipnik, Jan Rožič, Anže Sfiligoj, Lisa Rodman, Manca Šolar, Lara Štremfelj in Maša Zabret.

Letnik 2010: Tarik Havziu, Andrej Kenda, Luka Ravnik, Filip Remar in Lili Vrečko.

Letnik 2009: Aleksander Langus, Gašper Peterman, Florjan Resman, Jure Robič, Aljaž Šobar, Rožle Vogelnik in Maria Verdnik.

Letnik 2008: Erazem Erman, Jan Langus, Luka Resman, Ema Reinhart in Živa Rozman.

Naši učenci in učenke so dosegli odlične rezultate:

• 1. mesto – ekipa učencev in učenk letnik 2011,
  • 7. mesto – Manca Šolar,
  • 8. mesto – Anže Holc in Filip Remar,
  • 10. mesto – Jan Rožič.

Med 48 sodelujočimi šolami je naša šola dosegla odlično skupno 11. mesto. V vsaki kategoriji je teklo več, kot 100 učencev. Ostale rezultate si lahko pogledate v prilogi.

Vsem učencem in učenkam čestitamo za dosežene uspehe.

Aktiv športnih pedagogov

Datoteka za prenos: