23. 06. 2023

Župan sprejel odlične osnovnošolke in osnovnošolce

Župan Ciril Globočnik 15. 6. 2023 na sprejemu v Baročni dvorani Radovljiške graščine čestital 51 učencem osnovnih šol A. T. Linharta Radovljica, F. S. Finžgarja Lesce, Staneta Žagarja Lipnica in Antona Janše Radovljica, ki so v vseh razredih osnovne šole dosegli odličen uspeh oziroma imeli povprečje vseh ocen najmanj 4,5. Učencem je ob prisotnosti ravnateljev in razrednikov izročil priznanja ter knjižna darila, podelitev pa so z glasbenimi nastopi spremljali učenke in učenci Glasbene šole Radovljica.

Iz naše šole so letos priznanja prejeli Patrik Bakonić, Manca Kleindienst, Hana Košir, Žan Plemelj, Ajda Šoštarič Finžgar, Taja Adam, Nena Iris Begeš, Martin Dijak, Ana Grimani, Mojca Kokalj, Nik Zupan, Lucija Arh, Ema Blumauer Praprotnik, Kaja Černe, Ines Mlakar, Zoja Mlakar, Neja Pirc, Luka Resman, Pika Vrečko, Kristina Kralj, Gaia Rot, Iza Lukan, Anže Podlipnik, Patricija Razinger, Ema Reinhart, Jan Resman in Katarina Rogač.

Vsem iskreno čestitamo!

Župan sprejel odlične osnovnošolke in osnovnošolce slika 1