26. 08. 2023

Prvi šolski dan

Spoštovane učenke in učenci, dragi starši,

počasi se zaključujejo počitnice in priprave na novo šolsko so v polnem teku. Posredujem vam nekaj informacij za prvi šolski dan.

• Pouk se začenja v petek, 1. 9. 2023, ob 8.20 za vse, razen za učence prvih razredov, ki pričenjajo po določenem razporedu.
  • Avtobusni prevozi bodo za prvi dan šole organizirani kot ob normalnih dneh pouka, razen za preduro, ko avtobusov ne bo. Vozni redi ostajajo enaki lanskim.
  • Vse učence prosim, da po brezskrbnih počitnicah, poskrbijo za lastno varnost pri prihodu v šolo in iz nje. Šolske poti so že označene in s tem obveščajo voznike naj bodo pozorni na ponoven prihod otrok v šolo.
  • Prvi dan bo pouk potekal po urniku, zato naj imajo otroci potrebščine za pouk s seboj.
  • Podaljšano bivanje prvi dan šole bo, izjemoma pa ne bo pa jutranjega varstva, ki se prične v ponedeljek 4. 9.
  • Učence lahko prijavite na kosilo preko eAsistenta.

Vsem želim lep, prijeten in čim manj stresen začetek šolskega leta.

Boris Mohorič
ravnatelj