27. 11. 2023

Predavanje Damjane Šmid: »Šola – čigava odgovornost in naloga«

Spoštovani starši.

V torek, 28. 11. 2023, ob 17.00 smo za vas pripravili predavanje gospe Damjane Šmid z naslovom: »Šola – čigava odgovornost in naloga«. Predavanje bo v avli šole.

Damjana Šmid je socialna pedagoginja s tridesetletnimi izkušnjami pri delu z otroki. S svojimi izkušnjami nam lahko ponudi ogromno tem za premislek in samorefleksijo. Delo z otroki je nenehno spopadanje z inovativnimi oblikami odpora otrok proti staršem, šoli in družbi. Otroke je potrebno razumeti, z njimi komunicirati na njim dojemljiv način, jim nalagati odgovornost, z njimi sodelovati, jih vzpodbujati … V druženju z gospo Damjano Šmid se boste seznanili z drugačnimi pogledi na vzgojo kot ste jih vajeni, spoznavali boste sebe in svojega otroka, sistem šolstva v Sloveniji. Preživeli boste urico, namenjeno poglobljenemu vpogledu v svoje delo z otrokom.

Vabim vas, da se predavanja udeležite. Predavanju sledijo govorilne ure. Za govorilne ure se prosim najavite razrednikom.

Boris Mohorič, ravnatelj

Predavanje Damjane Šmid: »Šola – čigava odgovornost in naloga« slika 1