21. 10. 2024

Učenci izbirnega predmeta retorika "Hudo!" dobri

Učenci devetih razredov, ki obiskujejo izbirni predmet retorika, so se odzvali povabilu Radia Slovenija in pripravili oddajo za Radio Hudo. Govorili so o Radovljici in o naši šoli.

V torek, 15. 10. 2024, so skupaj z ekipo Radia Slovenija, izvedli delavnice na naši šoli. Posneli so ankete, pogovore in intervjuje, ki so jih s pomočjo tonskega mojstra zmontirali. Pripravili so tudi izbor glasbe in vse potrebno za sobotno oddajo v živo. Naši učenci so bili radovedni in zgovorni, ni jih bilo strah nastopati pred mikrofonom, poleg tega imajo veliko idej in želijo si novega izziva.

V soboto, 19. 10. 2024, so se odpravili v Ljubljano na prvi program Radia Slovenija, kjer so med 9.00 in 10.30 posneli kontaktno oddajo v živo.

Oglejte si nekaj fotografij in prisluhnite podkastom na povezavah: